اولين جلسه برنامه ريزي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري در سال 98 برگزار شد

کد خبر: 22098 تاریخ انتشار: 1398/02/29 09:58:34
نمایش: 197
اخبار
به گزارش روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهرداري شهرکرد بيست و هشتم ارديبهشت ماه 98 اولين جلسه برنامه ريزي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري با حضور يک تن از اعضاء شوراي اسلامي شهرکرد، معاون توسعه، مديريت و منابع و معاون برنامه ريزي  شهرداري شهرکرد، سرپرست سازمان، معاونين، مديران و کارشناسان مربوطه برگزار گرديد.
در آغاز جلسه غلامرضا کاظمي، سرپرست سازمان ضمن تقدير از حضور مدعوين به بيان بخشي از مشکلات درون سازماني و برون سازماني و اهداف و رويکردهاي سازمان پرداخت و گزارشي از فعاليت هاي انجام گرفته از ابتداي سال تاکنون ارائه کرد و افزود: با جديت تمام اهداف مورد نظر در سازمان را پيگيري مي کنيم. کاظمي تأکيد کرد: بايد با همدلي و اتحاد از تمامي ظرفيت ها استفاده کنيم و با برنامه ريزي به صورت کوتاه مدت، ميان مدت و بلندمدت آنگونه که شايسته است مشکلات شهر و مردم عزيزمان را حل کنيم.
در ادامه تمامي معاونين، کارشناسان و ناظرين سازمان به بيان ديدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
در اين جلسه عضو شوراي اسلامي شهرکرد به انتظارات مردم از سازمان و شوراي شهر اشاره کرد و گفت: بهره گيري از ظرفيت خيرين در کارهاي عام المنفعه مي تواند کمک بسيار بزرگي به شهرمان باشد که اين امر هم اکنون در حال پيگيري است. مرجان دادايي در ادامه به مواردي از قبيل اهميت و لزوم الگوپذيري از پروژه هاي موفق در سطح کشور، کمبود آب در استان، مشکلات موجود برخي پروژه هاي شهر و لزوم فعاليت و درآمدزايي پارک ها و شهر بازي شهرکرد نيز اشاره داشت.
معاون برنامه ريزي شهرداري شهرکرد نيز در اين ديدار با بيان اينکه شهرکرد در برهه اي از زمان قرار گرفته که نياز به برنامه ريزي تخصصي و آينده نگرانه دارد گفت: بايد از ظرفيت کارشناسان و مشاورين زبده استفاده کرد. داوود مومني در ادامه به فاکتورهاي مهم موفقيت هاي سازمان در زمينه هاي مختلف اشاره کرد.
در ادامه معاون توسعه، مديريت و منابع شهرداري شهرکرد به محورهاي جلسه ازجمله بيان مشکلات، پيشنهادهاي اجرايي و لزوم خلاقيت و نوآوري در  کارها اشاره کرد و افزود؛ اگر بخواهيم در کار خود موفق باشيم بايد بر اساس برنامه و چشم انداز مشخص حرکت کنيم. بر همين مبنا تغيير و تحول در سيما و منظر شهر بايد با منطق، تخصص و سرعت انجام شود که لازمه اين کار در ابتدا تقويت درآمدها و راه اندازي مرکز تخصصي طراحي در سازمان است. قربانعلي رجب پور گفت: تجربيات استان هاي ديگر در زمينه هاي مختلف مي تواند چراغ راه و سرعت بخش در رسيدن به اهداف سازماني باشد و براي اين کار زمينه اعزام و بازديد واحدهاي مختلف از اقدامات استان هاي ديگر فراهم شده است. رجب پور در پايان انتظارات و وظايف محول شده به اعضاء را تشريح و خواستار رسيدگي ويژه به آنها در مدت زمان معيّن گرديد و از همدلي و همکاري جمعي در جهت خدمت به مردم ابراز رضايت و اميدواري کرد.
گفتني است اين جلسه کاري از ساعت 6 صبح در محل اتاق جلسات سازمان شروع و تا ساعت 9 صبح ادامه داشت.
 

افزودن دیدگاه