نورپردازي سه ميدان محوري در شهرکرد

کد خبر: 22152 تاریخ انتشار: 1398/06/12 08:33:08
نمایش: 164
اخبار
سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري شهرکرد از تکميل پروژه نورپردازي ميادين انقلاب، شهدا و معلم در شهرکرد خبرداد.
به گزارش روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهرداري شهرکرد غلامرضا کاظمي، سرپرست سازمان با اشاره به اينکه طرح مطالعاتي نورپردازي اين ميادين انجام و پروژه نهايي به اتمام رسيده افزود: در قالب اين طرح ميادين انقلاب، شهدا و معلم به منظور تاثيرگذاري بصري و شاداب سازي محيط زندگي شهروندان نورپردازي شدند.
وي اقدامات انجام شده و حجم عمليات در ميدان شهدا (چهارمحال) را 900متر مربع چمن کاري، 700 متر مربع شن ريزي با استفاده از شن هاي رنگي، 210 متر مربع گل کاري و 540 متر کابل کشي و ريسه کشي با نوارهاي جداکننده اعلام کرد و گفت: نورپردازي آبنماي ميدان انقلاب با 120 پرژکتور و ميدان معلم نيز با 28 پرژکتور انجام شده است.
سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهرداري شهرکرد با تأکيد بر اينکه زيباسازي و نورپردازي ميادين اصلي شهر يکـي از اهـداف و سياست‌هاي مهم سازمان است افزود: ساير ميادين شهري در دستور کار بررسي، اولويت بندي، طراحي و اجراي طرح قرار خواهند گرفت که از جمله آنها در حال حاضر مي توان به ميادين فردوسي و بوعلي سينا اشاره نمود.
 

افزودن دیدگاه