سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهرکرد "هميار سبز" مي پذيرد

کد خبر: 82506 تاریخ انتشار: 1400/08/03
نمایش: 47
اخبار
طرح هميار سبز با هدف ارتقاي فرهنگ و مشارکت شهروندي در حوزه فضاي سبز شهرکرد توسط سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري اجرايي مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري؛ مهندس سيدرضا هاشمي رئيس سازمان گفت: طرح هميار فضاي سبز که توسط سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري اجرايي مي‌شود، تلاش دارد با جلب مشارکت شهروندان و ارتقاي فرهنگ حفظ و توسعه فضاي سبز در شهرکرد، کمبودها و مشکلات مربوط به اين حوزه را سرعت بخشد.

وي، تبيين اهميت فضاي سبز براي شهروندان را، بخشي از اهداف اين طرح عنوان کرد و اظهار داشت: در صورتي که واقعيت هاي موجود در حوزه فضاي سبز براي شهروندان عزيز تفهيم و تبيين شود، مسلما آن ها با درک بالاي خود، در اين باره احساس وظيفه کرده و در کنار خادمان خود در سازمان، در مسئوليت خطير حفظ و توسعه فضاي سبز مشارکت خواهند کرد.

مهندس هاشمي، شهروندان را صاحبان اصلي فضاي سبز شهري خواند و تصريح کرد: علاقمندان و دلسوزان فضاي سبز که مي خواهند در راستاي صيانت از فضاي سبز و ايجاد نظارت همگاني بر عملکرد حوزه فضاي سبز مشارکت نمايند، مي توانند با ثبت نام در اين طرح، در تحقق اهداف فوق ما را ياري کنند.

وي ادامه داد: ثبت نام در طرح هميار سبز به صورت حضوري و غير حضوري انجام مي شود و شهروندان علاقمند مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 32262483 تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است: در هر پارک محله يک نفر به عنوان نماينده شهروندي براي حفظ، نگهداري و مراقبت از فضاي سبز انتخاب مي شود.

 

افزودن دیدگاه